09 marca, 2013

+++ Żyrardowska zadyma na bis +++

Wczorajsze zdjęcie mimo, że pasowało do aury, było z zeszłego roku (a może nawet z zeszłej zimy). Natomiast dzisiejsze fotki są świeże, jeszcze zimne.


Koparkoid Express niemal na żywo z Warszawy:

- Strzały i pościg za koparką na budowie Placu Unii
prezentujemy wywiad z koparką Zosią:
- Smacznie sobie spałam, bo dzień był męczący, aż tu nagle budzi mnie ktoś wsiadający do kabiny. Myślałam, że to któryś z operatorów, ale jak się rozbudziłam, okazało sie że nie znam tego mężczyzny. Wtedy on wyjechał  budowy, na szczęście zaraz pojawiła się policja, a bandyta jechał jak wariat, - próbował staranować i rozjechać policjantów. Zamknęłam oczy, bo strasznie się bałam. Policjanci zaczęli strzelać w powietrze i wtedy bandyta wyskoczył z kabiny i zaczął uciekać, a ja znalazłam się pod opieką policji.

- Przewrócił się dźwig na budowie metra przy Dw. Wileńskim
wydarzenia komnetuje koparka Mania:
- Dżwig Heniek przyszedł dziś nieco spóźniony do pracy i trochę było czuć od niego alkoholem. Zauważyłam, że w tym stanie nie powinien przystępować do pracy, ale on stwierdził że "totylkojednopiwko" i w ogóle nie jest pijany. W trakcie pracy potknął się i runął jak długi.

4 komentarze:

 1. "Zanim wykonawca wyłączył kamerę, zrzut ekranu zdążyli zrobić internauci z forum skyscrapercity.com " - ROTFL

  OdpowiedzUsuń
 2. Newsy koparkowe są niezłe... trzeba chyba linkować pod wpisami, tak jak to teraz eksperymentalnie zrobiłem :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Albo zrobić oddzielną kategorię. Tylko trzeba wymyślić tytuł prasowy - Kurier Koparkowy, albo Koparkoid, albo Koparexpress?

  OdpowiedzUsuń
 4. stawiam na Koparkoid Express :-)

  OdpowiedzUsuń